Таксі у світі

Сервіс замовлення таксі Über має намір частково перейти на велосипеди і самокати

Сервіс за викликом таксі Über планує частіше пропонувати клієнтам використовувати велосипеди і електросамокати для коротких поїздок у великих містах. Про це гендиректор Über Дару Хосровшахи розповів в інтерв’ю The Financial Times.

«Дуже неефективно в годину пік використовувати шматок металу вагою в тонну, щоб перевезти одну людину через десять кварталів», — заявив Хосровшахи.

Він зазначив, що компанія може вплинути на поведінку користувачів так, що від цього виграють і вони самі, і міста. При цьому Хосровшахи попередив, що на прокаті одного велосипеда Über заробить менше, ніж від поїздки по тому ж маршруту на автомобілі, що в короткостроковій перспективі вдарить по доходах компанії. Але в кінцевому рахунку вона залишиться у виграші», так як компенсуватиме втрати за рахунок більш частого оренди велосипедів. За словами Хосровшахи, Uber вже помітила збільшення потоку користувачів в Сан-Франциско.

У форумі таксі: Uber має намір частково перейти на велосипеди і самокати

Що стосується водіїв сервісу, то вони також відчують втрати на перших порах, але в довгостроковій перспективі їх поїздки стануть довшими — і вони зможуть заробляти більше, пообіцяв гендиректор компанії.

«Якщо говорити про короткострокову перспективу, для нас це програш у фінансовому плані, але стратегічно – це саме те, куди ми хочемо рухатися», – підсумував Хосровшахи.

Наостанок зазначимо, що послуга прокату електровелосипедів вперше з’явилася в додатку Über в січні 2018 року. У квітні компанія придбала сервіс оренди велосипедів Jump, який працює у восьми містах США, включаючи Нью-Йорк, Вашингтон і Денвер, і скоро повинен запуститися в Берліні. Крім того, Uber домовилася про співпрацю з сервісом оренди електричних велосипедів і самокатів Lime і сервісом з продажу квитків на громадський транспорт Masabi.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close