Таксі у світі

Чоловік змушений був вести таксі Über самостійно, оскільки був занадто п’яний водій

Чоловік, який забронював поїздку Über з аеропорту Бангалор (Індія) додому, сам сів за кермо автомобіля, помітивши, що водій дуже п’яний.

Сурья Орунганти (Ѕигуа Oruganti) прибув в міжнародний аеропорт Бангалора і чекав таксі, яке повинно було відвезти його додому. Ho коли прибула машина, він побачив, що з водієм щось не так. Це був не той водій, зазначений у додатку, але машина була тією ж.

Як тільки водій таксі рушив c місця, Сур’я зрозумів, що той був напідпитку. Стурбований своєю безпекою, він вирішив зупинити машину і зайняти місце водія, щоб спокійно доїхати до місця призначення.

Сурья сфотографував водія і виклав фото в соціальні мережі. Він написав: Поїздка з аеропорту додому відрізняється від моїх очікувань. Водій був п’яним і дуже сонним. Мені довелося зайняти його місце, і я проїхав весь шлях додому.

Чоловік також зняв водія на відео, який був настільки п’яним, що втратив свідомість і не підозрював, що його знімають.

У форумі таксі: Убер (Uber) Україна

Сурья повідомив про інцидент команді безпеки Uber, але у відповідь йому повідомили, що клієнтам заборонено сідати за кермо, оскільки це міра безпеки.

Прес-секретар Über заявив:

Нам дуже шкода, що стався подібний інцидент. Незважаючи на те, що ми приймаємо усі можливі заходи для забезпечення того, щоб водії збігалися c людиною, зазначеним у додатку, у рідкісних випадках, коли це відбувається, ми рекомендуємо клієнтам негайно скасовувати поїздку і повідомити o проблеми в додатку, щоб ми могли вжити заходів. Дізнавшись про цей інцидент, профіль водія було вилучено з програми, і ми вивчаємо це питання. Ми готові надати подальшу допомогу клієнту і правоохоронним органам у міру необхідності”.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close