Ford привезе до Росії Fiesta з «роботом»

Ford розповів про специфікації нової Fiesta для російського ринку. В Росію хетчбек буде поставлятися з бензиновим двигуном об\’ємом 1,6 літра потужністю 105 кінських сил, який працює в парі з 6-ступінчастою роботизованою коробкою передач Ford Powershift. Також машина буде доступна з бензиновим агрегатом об\’ємом 1,4 літра потужністю 96 кінських сил і 5-ступінчастою механічною коробкою передач.Ford привезе до Росії Fiesta з «роботом»Ford розповів про специфікації нової Fiesta для російського ринку. В Росію хетчбек буде поставлятися з бензиновим двигуном об\’ємом 1,6 літра потужністю 105 кінських сил, який працює в парі з 6-ступінчастою роботизованою коробкою передач Ford Powershift. Також машина буде доступна з бензиновим агрегатом об\’ємом 1,4 літра потужністю 96 кінських сил і 5-ступінчастою механічною коробкою передач.

Серійне виробництво нової Ford Fiesta стартувало минулого тижня на заводі в Кельні. Автомобіль являє собою рестайлінговий варіант шостого покоління моделі, дебютував в 2008 році. Машина отримала видозмінену радіаторну решітку, як в останнього Mondeo. Передні фари також зазнали змін: у них вбудовані світлодіоди, які можна включити натисненням кнопки. Змінився і малюнок задніх ліхтарів.
Крім іншого тепер автомобіль оснащується інформаційно-розважальною системою SYNC, обмежувачем максимальної швидкості авто і гучності аудіосистеми MyKey і системою попередження зіткнень Active City Stop.
З виходу першої Ford Fiesta в 1976 році обсяг продажів моделі по всьому світу перевищив 15 мільйонів автомобілів. За перші 3 квартали 2012 року в Європі було продано більше 235 000 автомобілів Fiesta.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close