Таксі у світі

Сервіс таксі Lyft запустив у США платну підписку, за $299 клієнт отримує 30 поїздок

Сама ідея придбати проїзний для поїздок на таксі для багатьох українців виглядає абсолютним маренням, проте саме такий варіант запропонував сервіс Lyft своїм користувачам в США.

Підписка отримала назву All-Access Plan і з кінця поточного тижня вона буде діяти по всій території США, де присутні автомобілі сервісу Lyft. Вартість послуги становить $299 місяць, за ці гроші користувач отримує можливість здійснити 30 поїздок вартістю до $15 кожна.

Якщо поїздка виявиться дорожче $15, то користувач оплатить тільки суму, що перевищує цю межу. Коли 30 поїздок закінчаться, залишилися поїздки будуть пропонуватися зі знижкою 5% на весь термін дії послуги.

Фахівці Lyft підрахували, що підписка All-Access Plan дозволяє середньостатистичному американцю заощадити на 59% більше коштів порівняно з власним автомобілем. І це не кажучи про час, проведений за кермом і в пошуках вільної паркування, так що для жителів великих міст така пропозиція дійсно може виявитися більш вигідним у порівнянні з особистим авто, каршерингом і разовими викликами звичайних таксі.

Зазначимо, що Lyft тестував декілька видів планів підписки, починаючи з абонплати $199 за 30 поїздок в місяць (те ж кількість дешевше) і закінчуючи абонплатою $399 за 60 поїздок на місяць (зручно для щоденних поїздок на роботу і з роботи додому).

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close