Cartoons

Водій відсудив 242 400 рублів за відсутність знаків на дорозі

Водій з міста Бородіно Красноярського краю, що потрапив у ДТП через тимчасову відсутність на перехресті двох дорожніх знаків, відсудив у місцевої поліції 242 400 рублів. Згідно з матеріалами справи, інцидент стався ще в листопаді 2010 року, коли на перехресті двох вулиць у місті зіткнулися ВАЗ-21074 та «ЗІЛ». В результаті аварії водій легковика отримав тяжку шкоду здоров\’ю у вигляді тупої травми живота та черепно-мозкової травми.Водій відсудив 242 400 рублів за відсутність знаків на дорозіВодій з міста Бородіно Красноярського краю, що потрапив у ДТП через тимчасову відсутність на перехресті двох дорожніх знаків, відсудив у місцевої поліції 242 400 рублів. Згідно з матеріалами справи, інцидент стався ще в листопаді 2010 року, коли на перехресті двох вулиць у місті зіткнулися ВАЗ-21074 та «ЗІЛ». В результаті аварії водій легковика отримав тяжку шкоду здоров\’ю у вигляді тупої травми живота та черепно-мозкової травми.

Розгляд за фактом ДТП тривало півтора року, після чого слідчі органи встановили, що в діях обох водіїв порушень ПДР не було, пише РАПСІ. За висновком міської прокуратури, причиною аварії стало неналежне виконання співробітниками ДІБДР своїх посадових обов\’язків. До цього зіткнення на даному перехресті сталося інше ДТП, в результаті якого були збиті дорожні знаки «Поступися дорогою» і «Виїзд на дорогу з одностороннім рухом». Як встановлено, чергова частина МО МВС «Бородинський» мала інформацію про поломку знаків, проте вони були відновлені тільки після другої аварії.
Потерпілий в ДТП, що сталося через відсутність знаків, звернувся до міського суду з вимогою відшкодувати завдану їй матеріальну і моральну шкоду. Суму компенсації моральної шкоди він оцінив в 100 000 рублів, матеріальний збиток за пошкоджену машину був оцінений експертизою в 98 800 рублів. У результаті суд постановив стягнути з Міністерства фінансів РФ необхідну суму за рахунок скарбниці. Також з держави були стягнуті витрати по оплаті автоекспертизи (4200 рублів), витрати на юридичні послуги (39 000 рублів) і сума держмита (400 рублів).

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close