Таксі у світі

Сервіс “Яндекс.Таксі” виходить на ринок Фінляндії як Yango (taxi)

“Яндекс.Таксі” запустить онлайн-сервіс на замовлення таксі на території Гельсінкі, він буде називатися Yango (скорочено від Yandex go). Про це повідомила прес-служба “Яндекс.Таксі”.

Інвестиції в розширення географії присутності в компанії не розкривають.

Сервіс буде мати однойменне додаток, повністю сумісний з додатком Яндекс.Таксі”. “Приїхавши на вихідні в Гельсінкі, жителям Росії і інших країн не потрібно буде встановлювати на смартфон нові програми”, – вказується в повідомленні компанії.

У прес-службі сервісу уточнили, що на даний момент Yango буде доступний в центрі і спальних районах Гельсінкі, у планах – розширення присутності на найближчі населені пункти.

В “Яндекс.Таксі” відзначили, що сервіс буде працювати з компаніями, які мають ліцензію на надання послуг таксі, а також з індивідуальними підприємцями.

У форумі таксі Сервіс “Яндекс.Таксі” виходить на ринок Фінляндії як Yango

Ціни на таксі Yango в Гельсінкі починаються від €3 (посадка і 1 км шляху). При замовленні сервіс, як і в Росії, буде розраховувати точну вартість поїздки заздалегідь.

В «Яндекс.Таксі» сказали, що новий бренд в деяких мовах читається легше, ніж російський варіант, і може використовуватися і на інших ринках. «Ми не виключаємо, що у Фінляндії під цим ім’ям коли-небудь з’являться і інші сервіси, відомі в Росії як сервіси “Яндекса”, тому виводимо бренд, в назві якого міститься слово “таксі”» — уточнили в компанії.

Російський сервіс “Яндекс.Таксі” в березні 2018 року заробив в Ризі. До цього моменту він не був доступний користувачам в жодній країні Євросоюзу. З травня “Яндекс.Таксі” почав роботу в Талліні, а в червні вийшов на ринок Сербії.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close