Таксі у світі

Uber намагається захистити конфіденційність користувачів таксі

Компанія планує випустити оновлену програму, де будуть приховані місця посадки і висадки пасажирів. Клієнти таксі скаржилися на переслідування їх водіями сервісу та компанії Über довелося переглянути рівень конфіденційності програми. У перспективі вийде оновлення програми і місця висадки та посадки будуть приховані.

Найбільш часто спостерігалися переслідування жінок-пасажирок водіями таксі. Адже в додатку Über зберігаються маршрути поїздок і адреси, за якими були здійснені дзвінки. Це дозволяє в будь-який момент відстежити пасажирів. Дані залишаються в додатку, навіть якщо клієнт видалив свій профіль.

“Дані про місцезнаходження – це важлива інформація для клієнта, і ми робимо все можливе, щоб захистити її конфіденційність”, – пояснив нововведення представник компанії – “Новий дизайн надає достатню інформацію для водіїв, щоб визначити минулі поїздки з питань підтримки клієнтів або вирішувати суперечки, не надаючи постійний доступ до адрес”.

Подібне нововведення не тільки дозволить убезпечити користувачів, але й буде відповідати новому Положенню про захист даних Європейського союзу, яке вимагає, щоб компанії дозволяли користувачам видаляти свої дані, а також надавали повний доступ до даних клієнта на його вимогу.
Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close