Таксі у світі

Uber запатентує штучний інтелект для визначення п’яних пасажирів на таксі

Сервіс замовлення таксі Über подав заявку на отримання патенту на штучний інтелект, який зможе виявити п’яних пасажирів до посадки у таксі. Про це йдеться на сайті Відомства з патентів і товарних знаків США.

З допомогою розробки Über буде визначати стан людини, грунтуючись на інформації про його минулих замовленнях, відгуків інших водіїв, час подачі машини, а також районі, де знаходиться клієнт. Крім того, нейромережа зможе порівняти поведінку пасажира в додатку з іншими замовленнями цієї людини.
Обговорення в форумі: Uber визначить п’яних пасажирів в таксі Під час замовлення автомобіля Über буде враховувати наявність помилок клієнта, швидкість друку і ходьби можливого пасажира. У разі, якщо штучний інтелект вирішить, що зробив замовлення нетверезий пасажир — водієві надійде сигнал тривоги.

Дуже п’яним пасажирам не вдасться викликати таксі в Uber, наголошується в патенті, оскільки це створює підвищену небезпеку для водія.

8 травня Über представила нову концепцію свого літаючого гібрида літака та вертольота, який буде використовуватися в якості аеротаксі з 2023 року. При цьому Über не планує займатися будівництвом апарату. Реалізацією проекту займуться партнери компанії — розробники Bell Helicopters, Embraer і Pipistrel, які також займаються вивченням сфери повітряних таксі.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close