Таксі у світі

Toyota має намір інвестувати $1 млрд в сервіс замовлення таксі Grab

Японський виробник автомобілів Toyota Motor Corp. заявив про намір інвестувати $1 млрд у сінгапурського розробника сервісу за замовленням таксі Grab Inc.

Головний виконавчий директор Toyota Акіо Тоеда заявив, що автомобільний бізнес в майбутньому виявиться під загрозою через безпілотних машин і сервісів по спільному використанню автомобілів. Це підштовхує Toyota до вкладання коштів у нові види бізнесу для того, щоб забезпечити своє виживання.

Угода є однією з найбільших інвестицій Toyota за межами основного виду діяльності компанії, відзначає The Wall Street Journal. Вона призведе до розширення партнерства між автогігантом і стартапом, оголошеного в минулому році, в рамках якого Toyota надала програмне забезпечення для ряду машин Grab. Дане ЗА дозволяло Захопити тестувати нові види послуг, включаючи оцінку вартості страхування виходячи з манери водіння.

Згідно з оцінками Alphabet і сінгапурського госинвестфонда Temasek, обсяг ринку таксі Південно-Східної Азії до 2025 року збільшиться більш ніж у п’ять разів – до $13,1 млрд, порівняно з рівнем 2015 року ($2,5 млрд).

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close