Таксі у світі

Німеччина схвалила тестування літаючого таксі Pop.Up Next, від Airbus і Audi

Уряд Німеччини підписало протокол про наміри, який дає зелене світло початку тестових випробувань літаючого таксі Pop.Up Next біля міста Інгольштадт. Міністр транспорту Андреас Шойер заявив, що автономні транспортні засоби, які можуть використовуватися в різних режимах, обеспечиваютт «нове вимірювання мобільності» та створюють «величезну можливість для компаній, які вивчають технології літальних апаратів.

У протоколі не зазначено, коли саме почнуться тестові польоти таксі Pop.Up Next. Очевидно, це буде залежати від того, коли компанії зможуть створити функціональні прототипи. Нагадаємо, проект літаючого таксі Pop.Up Next розвивають Airbus і Audi. Концепт модульного електромобіля, здатного їздити по дорогах і літати, був представлений в рамках Женевського автосалону в 2017 році.

У форумі: Літаюче таксі Pop.Up Next, від Airbus і Audi

Основою гібрида Pop.Up Next виступає двомісна капсула, виконана з карбону і володіє габаритами в 2,6 м довжини при 1,4 м ширини і 1,5 м висоти. Капсулу можна доповнити восьмивинтовым модулем для польотів або чотириколісної візком для пересування по дорогах, причому кожен з трьох складових володіє власним набором акумуляторів.

Цікаво, що вибір конкретного модуля здійснює мобільний додаток Pop.Up, яке аналізує інформацію про заплановану поїздку і визначає найбільш підходящий спосіб пересування, грунтуючись на даних про час, витрати на подорож, трафік і т. д. Модулі для поїздок по дорогах або польотів самостійно прибувають до капсулі з пасажирами і встановлюються, а невживана в даний момент частина автоматично відправляється на зарядну станцію, де чекає виклику від чергової капсули.

Повітряний модуль Pop.Up являє собою типову для квадрокоптеров схему з вісьмома гвинтами, що обертаються в протилежні сторони в чотирьох консолях. У повітряному режимі зліт і посадка здійснюються вертикально, максимальна дальність польоту складає близько 100 кілометрів, при цьому силова установка на 136 кВт (17 кВт на кожний з 8 електромоторів) дозволяє набирати швидкість до 100 км/ч. Ємність батарей в повітряному модулі становить 70 квт-год, час на зарядку — 15 хвилин, злітна маса — 600 кг

«Візок» для пересування по дорогах оснащена електричною силовою установкою на 60 кВт, приводить в рух пару задніх коліс. Максимальна швидкість руху складає ті ж 100 км/год, а дальність пробігу — 130 км при ємності батарей 15 квтг.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close