Таксі у світі

Tesla Model S за три роки проїхала в таксі 640 000 км

Електричний ліфтбек Tesla Model S 90D за три роки в таксі проїхав вражаюча кількість кілометрів – цілих 643,7 тисяч (400 тис. миль). За цей час у автомобіля, який не щадили під час експлуатації в таксі, два рази поміняли батарею і один раз двигун, і то по гарантії.

Електрокар використовують американська фірма таксі Tesloop, яка займається розвезенням пасажирів між містами Лос-Анджелес, Сан-Дієго і Палм-Спрінгс. Більшу частину шляху – 90% – машини пересуваються з включеною функцією автоматичного управління: благо, це дозволяє і дорожні умови і клімат – в регіоні не знають, що таке сніг.

У службі зазначають, що в місяць їх Тесли накочують за 27 тис. км, причому під час зарядки з машинами не особливо церемоняться”. Так, щоб як можна довше зберегти батарею, виробник рекомендує заряджати електромобілі в основному вдома, і лише зрідка – на станціях швидкої зарядки Supercharger. А ось Tesloop практично в 100% випадків “заправляють” машини на Суперчарджерах.

У форумі: Tesla Model S за три роки проїхала в таксі 640 000 км

З моменту покупки у рекордної Tesla Model S два рази поміняли батарею. Правда, якщо перший раз це було зроблено з-за природної деградації, то вдруге – через бракованої складання самого елемента. Що стосується мотора (переднього), його замінили на 57, 6 тис. км пробігу. Салон електромобіля при цьому перебуває в хорошому стані з урахуванням кількості перевезених пасажирів.

Компанія підрахувала, що обслуговування Тесли (ремонт плюс зарядка) їм обійшлося у 19 тис. доларів. Але якщо замість неї на маршрути виходив би бензиновий Lincoln Town Car, їм би довелося заплатити додаткові 69,5 тис. у.е.

Оскільки на електромобілі Тесла діє гарантія 8 років без обліку пробігу, Tesloop планує використовувати ліфтбек ще 5 років. Якщо машина витримає і цей термін, її сумарний пробіг може дійти до позначки трохи більше 1,6 млн км.

До речі, в автопарку електротаксі є й інші рекордсмени – наприклад, кросовер Model X, який проїздив на рідній АКБ 482 тис. км. Деградація батареї склала всього 10%.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close