Cartoons

Депутати запропонували збільшити штрафи за самовільне встановлення огорож на парковці

У понеділок депутати фракції ЛДПР внесли на розгляд законопроект, що стосується штрафів за самовільне встановлення знаків і огорож, що заважають парковці і руху транспорту. Про це повідомляє РІА «Новости» з посиланням на джерело в апараті нижньої палати парламенту.Депутати запропонували збільшити штрафи за самовільне встановлення огорож на парковціУ понеділок депутати фракції ЛДПР внесли на розгляд законопроект, що стосується штрафів за самовільне встановлення знаків і огорож, що заважають парковці і руху транспорту. Про це повідомляє РІА «Новости» з посиланням на джерело в апараті нижньої палати парламенту.
Так, депутати пропонують штрафувати за подібне порушення від 5 тисяч до 10 тисяч рублів – громадян, від 30 тисяч до 40 тисяч рублів – посадових осіб та від 300 тисяч до 400 тисяч рублів – юридичних осіб. Крім того, у випадку, якщо дане порушення зареєстровано в Москві або Санкт-Петербурзі, штраф зросте в кілька разів: для громадян – у розмірі від 15 тисяч до 30 тисяч рублів, посадових осіб – від 50 тисяч до 100 тисяч рублів і юросіб – від 500 тисяч рублів до одного мільйона рублів.

Раніше повідомлялося, що на сьогоднішній день в Москві паркувальними місцями забезпечені тільки 1,78 мільйона, при цьому інші автомобілі (порядку 2,2 мільйона) залишаються без парковки. Про це РІА «Новости» заявив заступник мера столиці по містобудівній політиці та будівництва Марат Хуснуллін.
«У Москві 1,78 мільйона офіційно зареєстрованих паркувальних місць, а машин – 4 мільйони. І 600 000 щодня приїжджають у місто », – зазначив М. Хаснуллін.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close