Cartoons

Вантажівкам з продуктами харчування дозволять виїжджати на МКАД


Влада Москви назвали випадки, при яких вантажівкам будуть видаватися пропуску для руху по МКАД після набрання чинності заборони 1 травня 2013. Як повідомив газеті «Известия» заступник мера Москви з питань транспорту Максим Ліксутов, Департамент транспорту зараз розробляє окремий регламент, який буде регулювати видачу спеціальних перепусток для руху вантажівок по кільцевій в денний час доби.Вантажівкам з продуктами харчування дозволять виїжджати на МКАД
Влада Москви назвали випадки, при яких вантажівкам будуть видаватися пропуску для руху по МКАД після набрання чинності заборони 1 травня 2013. Як повідомив газеті «Известия» заступник мера Москви з питань транспорту Максим Ліксутов, Департамент транспорту зараз розробляє окремий регламент, який буде регулювати видачу спеціальних перепусток для руху вантажівок по кільцевій в денний час доби.
«Перш за все це будуть перевізники швидкопсувних продуктів харчування, підприємства з безперервним циклом роботи. Система буде розроблена за аналогією з тією, що зараз діє в межах Третього транспортного кільця, де теж формально діють обмеження на в\’їзд, але при необхідності ми видаємо пропуску. Ніяких проблем місто у зв\’язку з цим не відчуває. Проблема у нас інша. Фури, що курсують по Москві, в середньому завантажені всього на чверть. Необхідні місту вантажі міг би перевозити в два рази менший парк машин. Наша мета – добитися зниження кількості вантажівок на дорогах до ефективного рівня », – пояснив М. Ліксутов.

Рух вантажівок по МКАД в денний час (з 7:00 до 22:00 мск) буде заборонено з 1 травня 2013г. Відповідну постанову підписав в п\’ятницю мер столиці Сергій Собянін. Згідно з документом, заборона стосуватиметься будь-якого вантажного автотранспорту з дозволеною максимальною масою понад 12 т.
Крім того, в документі наголошується, що з 1 лютого 2013р. до 1 травня 2013р. вводиться заборона на рух по МКАД з 7:00 до 22:00 мск транзитного автотранспорту з дозволеною максимальною масою понад 12 т. У документі роз\’яснюється, що транзитний вантажний автотранспорт – вантажне транспортний засіб, наступне через територію міста без здійснення вантажно-розвантажувальних операцій на території столиці.
Зараз в денний час заборонено рух автотранспорту вантажопідйомністю понад 1 т в межах Третього транспортного кільця, а також проїзд вантажівок з дозволеною максимальною масою понад 7 т в межах Московської окружної залізниці.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close