Cartoons

ГИБДД попросила священиків помолитися за водіїв


У третю неділю листопада (цього року випадає на 18 листопада) відзначається Всесвітній день пам\’яті жертв ДТП. Державтоінспекція МВС Росії проведе ряд акцій, в тому числі конференції та «круглі столи» на тему безпеки дорожнього руху, автопробіги. Крім того, ГИБДД звернулася до представників релігійних конфесій з проханням провести в цей день поминальні служби про загиблих у ДТП, а також служби за здоров\’я всіх учасників дорожнього руху, закликавши прихожан до безпечної поведінки на дорогах.ГИБДД попросила священиків помолитися за водіїв
У третю неділю листопада (цього року випадає на 18 листопада) відзначається Всесвітній день пам\’яті жертв ДТП. Державтоінспекція МВС Росії проведе ряд акцій, в тому числі конференції та «круглі столи» на тему безпеки дорожнього руху, автопробіги. Крім того, ГИБДД звернулася до представників релігійних конфесій з проханням провести в цей день поминальні служби про загиблих у ДТП, а також служби за здоров\’я всіх учасників дорожнього руху, закликавши прихожан до безпечної поведінки на дорогах.
ГИБДД Калінінградській області вже приступила до профілактичної акції «Ангел-Хранитель». Людина в білому одіянні з крилами за спиною і німбом на голові під наглядом інспекторів ДПС звертається до всіх водіїв із закликом знизити швидкість, не поспішати і задуматися над важливістю і необхідністю дотримання правил дорожнього руху.

За даними статистики, за десять місяців 2012 року в ДТП загинули понад 23 000 осіб і були поранені понад 216 000. Більшість загиблих в аваріях – молоді люди у віці від 18 до 35 років, пише офіційний сайт відомства. Причини ДТП з року в рік не змінюються: більше 80% від загального числа аварій відбувається з вини водіїв, які грубо порушують ПДД. Серед найпоширеніших порушень – перевищення швидкості, виїзд на смугу зустрічного руху та порушення правил проїзду перехресть.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close