Cartoons

Рубльовку з Кутузовським проспектом зв\’яжуть 8 естакад


Кутузовський проспект і Рубльовському шосе в Москві зв\’яжуть вісім естакад. Як повідомляє Комплекс містобудівної політики і будівництва столиці, від Рубльовки до Кутузовського планується відкрити безперервний рух транспорту по двох спрямованим з\’їздам. З\’їзди будуть транзитні, ширина проїжджої частини кожного складе 10 метрів.Рубльовку з Кутузовським проспектом зв'яжуть 8 естакад
Кутузовський проспект і Рубльовському шосе в Москві зв\’яжуть вісім естакад. Як повідомляє Комплекс містобудівної політики і будівництва столиці, від Рубльовки до Кутузовського планується відкрити безперервний рух транспорту по двох спрямованим з\’їздам. З\’їзди будуть транзитні, ширина проїжджої частини кожного складе 10 метрів.
На перетині двох трас над ділянкою відкритої лінії метрополітену, залізничними коліями та місцевої вулично-дорожньою мережею запроектовані вісім естакад.
Нова дорога буде брати початок від Кутузовського проспекту (навпроти південного виходу станції метро «Слов\’янський бульвар»), вона пройде уздовж Кутузовського проспекту у бік області, згорне на Старорублевское шосе, естакадою перетне шляху Білоруського (Смоленського) напрямку Московської залізниці і по Старорублевскому шосе вздовж вул. Герасима Куріна дійде до Кастанаевской вулиці. Далі траса естакадою перетне Кастанаевскую вулицю, пройде над порталом Арбатсько-Покровського напрямки метрополітену і над Филевской лінією метро, ​​а потім приєднається до Рубльовському шосе з двох сторін в районі першого надземного пішохідного переходу.

Для зв\’язку існуючої забудови з вулично-дорожньою мережею передбачено будівництво під\’їздів: до поліклініці № 6 ФСБ, ДЕК «Рублевський», до існуючій забудові з Кастанаевской вул., А також з Кутузовського проспекту до перехоплює парковці біля станції метро «Слов\’янський бульвар». Уздовж дороги будуть встановлені шумозахисні екрани і дорожню огорожу.
Максимальна ціна контракту – 9,6 млрд рублів. Загальний термін виконання підрядних робіт – від 18 місяців до 2 років.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close