Cartoons

На МКАД з\’являться три нові розв\’язки

На Московській кільцевій автодорозі будуть побудовані три нові розв\’язки: з Волгоградським і Щелковського шосе, а також з Профспілкової вулицею. Проект будівництва транспортної розв\’язки на перетині МКАД з Волгоградським проспектом передбачає реконструкцію МКАД загальною довжиною 1886 метрів, реконструкцію 487 метрів Новорязанське шосе і 377 метрів Волгоградського проспекту.На МКАД з'являться три нові розв'язкиНа Московській кільцевій автодорозі будуть побудовані три нові розв\’язки: з Волгоградським і Щелковського шосе, а також з Профспілкової вулицею. Проект будівництва транспортної розв\’язки на перетині МКАД з Волгоградським проспектом передбачає реконструкцію МКАД загальною довжиною 1886 метрів, реконструкцію 487 метрів Новорязанське шосе і 377 метрів Волгоградського проспекту.
Планується будівництво лівоповоротного з\’їзду з Волгоградського проспекту на зовнішню сторону МКАД і правоповоротного з\’їзду з Волгоградського проспекту на внутрішню сторону МКАД. На розв\’язці будуть споруджені лівоповоротні і правоповоротного з\’їзду з Новорязанське шосе на внутрішню і зовнішню сторони МКАД відповідно. Вартість робіт може скласти близько 3 млрд рублів.

Проект транспортної розв\’язки на перетині МКАД з Щелковського шосе буде включати в себе будівництво лівоповоротні естакади з зовнішньої сторони МКАД на Щелківське шосе, естакади по проектованому проспекту 5126 через МКАД, с\’ездной естакади з зовнішньої сторони МКАД в область, лівоповоротного тунелю з Щелковського шосе на зовнішню сторону МКАД .
Технічне завдання на проектування транспортної розв\’язки на перетині МКАД з Профспілкової вулицею вимагає розробки проектів двох шляхопроводів через МКАД і двох міських автодорожніх естакад.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close