У Росії стартували продажі Jaguar XF і XJ з новими моторами

У Росії стартували продажі седана Jaguar XF з двома новими бензиновими двигунами: 2-літровим 4-циліндровим з наддувом і 3-літровим V6 з нагнітачем. Крім того, на російському ринку з\’явився Jaguar XJ із зазначеним 2-літровим агрегатом. А з січня повнопривідна версія моделі буде доступна з 3-літровим V6.У Росії стартували продажі Jaguar XF і XJ з новими моторамиУ Росії стартували продажі седана Jaguar XF з двома новими бензиновими двигунами: 2-літровим 4-циліндровим з наддувом і 3-літровим V6 з нагнітачем. Крім того, на російському ринку з\’явився Jaguar XJ із зазначеним 2-літровим агрегатом. А з січня повнопривідна версія моделі буде доступна з 3-літровим V6.
Новий дволітровий двигун змінив атмосферне 3-літровий мотор, раніше встановлюваний на моделі XF і XJ, і значно перевершив його по своїх характеристиках. Потужність цього агрегату дорівнює 240 к.с., а обертовий момент – 340 Ньютон-метрів. Це найлегший силовий агрегат в лінійці Jaguar.

Трилітровий двигун розвиває потужність в 340 кінських сил. Він заснований на тих же технологіях, що і популярний 5-літровий V8, однак перевершує його майже за всіма показниками. Мотор працює в парі з системою Jaguar Intelligent Stop-Start, яка дозволяє при русі в змішаному циклі економити до 7% палива. Обидва двигуни агрегатуються з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач.
Ціна на Jaguar XF з 2-літровим мотором стартує з 1970000 рублів, а з 3-літровим – від 2735000 рублів. Jaguar XJ з 2-літровим мотором коштує мінімум 3230000 рублів.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close