Cartoons

ДАІ вдвічі збільшила термін постановки автомобілів на облік

Термін постановки автомобіля на облік в ДАІ збільшиться в два рази – з 5 до 10 діб. Про це повідомляє РІА «Новости» з посиланням на представника прес-служби Державтоінспекції МВС Росії. Зміна буде опубліковано у відповідній постанові уряду Росії.ДАІ вдвічі збільшила термін постановки автомобілів на облікТермін постановки автомобіля на облік в ДАІ збільшиться в два рази – з 5 до 10 діб. Про це повідомляє РІА «Новости» з посиланням на представника прес-служби Державтоінспекції МВС Росії. Зміна буде опубліковано у відповідній постанові уряду Росії.
«Даною постановою вносяться зміни в основні положення по допуску транспортних засобів до експлуатації і обов\’язки посадових осіб щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, а також в постанові уряду РФ« Про державну реєстрацію автомототранспортних засобів та інших видів самохідної техніки на території РФ », якими термін, в протягом якого механічні транспортні засоби та причепи повинні бути зареєстровані в Державтоінспекції, збільшується з 5 до 10 діб з дати їх придбання або митного оформлення », – повідомив агентству представник прес-служби.

Нагадаємо, в кінці жовтня повідомлялося, що в Москві почалася цілодобова реєстрація автомобілів. Першим підрозділом, що надає послуги 24 години на добу, стало відділення реєстрації АМТС МОГТОРЕР № 4, розташоване на вулиці Перерва, д. 21.
Автовласники можуть заздалегідь записатися на реєстрацію на єдиному порталі державних і муніципальних послуг gosuslugi.ru, порталі державних і муніципальних послуг міста Москви pgu.mos.ru і офіційному сайті УГІБДД Москви 77.gibdd.ru, а також через встановлені в підрозділі термінали.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close