Cartoons

Довіреність планують скасувати після Нового року


Уряд Росії від імені МВС у середу дало позитивний відгук на запит комітету Держдуми з конституційного законодавства про скасування довіреності. Таким чином, поліція згідно виключити відповідний пункт у правилах дорожнього руху, який зобов\’язує водіїв передавати співробітникам ГИБДД документ, що підтверджує право керування автомобілем.Довіреність планують скасувати після Нового року
Уряд Росії від імені МВС у середу дало позитивний відгук на запит комітету Держдуми з конституційного законодавства про скасування довіреності. Таким чином, поліція згідно виключити відповідний пункт у правилах дорожнього руху, який зобов\’язує водіїв передавати співробітникам ГИБДД документ, що підтверджує право керування автомобілем.
Як повідомив газеті «Известия» »перший заступник голови комітету Держдуми з конституційного законодавства В\’ячеслав Лисаков, запропоновані зміни можуть бути прийняті відразу в трьох читаннях. «Я цілий рік вів робочу листування з прем\’єром і Мін\’юстом. Зараз отримано позитивне рішення уряду, і ми, депутати, вже після його оприлюднення будемо вносити поправки в КпАП, які будуть виключати покарання за відсутність довіреності », – зазначив Лисаков.

Нагадаємо, в серпні цього року прем\’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підтримав ініціативу, пов\’язану з відміною довіреності. На його думку, необхідно зробити її необов\’язковим документом. При цьому скасовувати генеральну довіреність, за словами Медведєва, не можна.
«Можливо, дійсно зробити необов\’язковим пред\’явлення довіреності в якості документа, легітимізує, як кажуть юристи, особа на керування транспортним засобом. Давайте це обговоримо, тому що можуть бути доводи і за, і проти, переговоримо з ДАІ, переговоримо, природно, з товариствами автолюбителів », – передає слова Медведєва РІА« Новини ».

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close