Chevrolet представить електричний Spark


Chevroler представить у наступному році електичною версію популярної моделі Spark. Як повідомляє Automotorblog, автомобіль не буде істотно відрізнятися від бензинової модифікації всередині і зовні. Потужність електромотора складе порядку 114 кінських сил, про запас ходу без підзарядки і про інших карактерістіках Chevrolet Spark EV поки не повідомляється. Автомобіль буде продаватися на декількох ринках, включаючи США.Chevrolet представить електричний Spark
Chevroler представить у наступному році електичною версію популярної моделі Spark. Як повідомляє Automotorblog, автомобіль не буде істотно відрізнятися від бензинової модифікації всередині і зовні. Потужність електромотора складе порядку 114 кінських сил, про запас ходу без підзарядки і про інших карактерістіках Chevrolet Spark EV поки не повідомляється. Автомобіль буде продаватися на декількох ринках, включаючи США.
Раніше повідомлялося, що Chevrolet покаже в 2013 році 13 нових та оновлених моделей. Про це розповів директор компанії з комунікацій Майкл Албано на прес-конференції. «Деякі з них ви вже знаєте. Про інші багато говорять, однак пара новинок буде справжнім сюрпризом », – зазначив він.

Як повідомив глава Chevrolet з комунікацій, в наступному році буде представлений новий Impala, Tahoe і Suburban. Також світло побачить оновлена ​​версія Traverse і дизельний Cruze. Решта новинок поки тримаються в секреті, проте, за попередніми даними, серед них значиться новий Corvette, Silverado / Silverado HD і Camaro SS.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close