Cartoons

Мосгордума прийняла закон про збільшення ставок транспортного податку


Московська міська дума на сьогоднішньому засіданні прийняла в остаточному читанні закон про транспортний податок у столиці. Відповідно до документа, податкові ставки зміняться з 1 січня 2013г. Завдяки збільшенню транспортного податку та скасування пільги для власників машин потужністю понад 200 кінських сил московські власті розраховують поповнити міську скарбницю на 2,5 млрд руб.Мосгордума прийняла закон про збільшення ставок транспортного податку
Московська міська дума на сьогоднішньому засіданні прийняла в остаточному читанні закон про транспортний податок у столиці. Відповідно до документа, податкові ставки зміняться з 1 січня 2013г. Завдяки збільшенню транспортного податку та скасування пільги для власників машин потужністю понад 200 кінських сил московські власті розраховують поповнити міську скарбницю на 2,5 млрд руб.
Як наголошується в пояснювальній записці до документа, закон спрямований на збільшення надходжень до бюджету м. Москви з транспортного податку, вирівнювання системи ставок транспортного податку щодо легкових автомобілів, а також на приведення окремих положень закону міста Москви від 9 липня 2008р. N33 «Про транспортний податок» у відповідність з Податковим кодексом Російської Федерації.

Нагадаємо, що відповідні поправки були внесені на розгляд Мосміськдуми ще в жовтні – і прийняті у першому читанні. У середньому, нові ставки підвищують вартість однієї кінської сили на п\’ять рублів. Крім того, документ містить інше важливе положення – повне скасування пільг для власників потужних автомобілів у Москві.
Як пояснили в мерії, це пов\’язано з тим, що останнім часом чиновниками фіксується велика кількість випадків, коли власники іномарок з двигуном потужністю більше 200 к.с. оформляють її на знайомого або родича, що відноситься до пільгової категорії громадян. Таким чином, вони іде від сплати транспортного податку в повному обсязі. Разом з тим ініціатори законопроекту запевнили, що автомобілів з моторами потужністю до 200 кінських сил в Москві абсолютна більшість, тому скасування пільг торкнеться лише небагатьох.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close