Toyota запустила російські продажі нового Verso

Російські дилери Toyota почали прийом замовлень на новий Verso. Дебют моделі відбувся на Паризькому автосалоні у вересні. Новий Verso демонструє нову інтерпретацію стилю універсальних автомобілів Toyota третього покоління.Toyota запустила російські продажі нового VersoРосійські дилери Toyota почали прийом замовлень на новий Verso. Дебют моделі відбувся на Паризькому автосалоні у вересні. Новий Verso демонструє нову інтерпретацію стилю універсальних автомобілів Toyota третього покоління.
Збільшена емблема Toyota розташована на радіаторних гратах нижче, ніж у попередньої моделі. У верхній частині решітки проходить хромована горизонтальна смуга, яка триває в блоках передніх фар. Передні фари стали більш агресивними і вузькими і включають нові інтегровані світлодіодні денні ходові вогні, а в блоках задніх фар помінявся колір центральних і зовнішніх вогнів. Задні фари на Verso тепер також є світлодіодними.

Для обробки салону стали застосовуватися нові матеріали і елементи. Система розміщення Toyota Easy Flat-7 пропонує 32 компоновки сидінь. Дана опція пропонується для 7-місцевої варіації Verso в комплектації «Престиж».
Для Toyota Verso доступні два бензинові двигуни: об\’ємом 1,6 і 1,8 л потужністю 132 і 147 к.с. відповідно. Вони працюють в парі з 6-ступінчастою механічною коробкою передач. Крім того, для більш потужного агрегату пропонується трансмісія Multidrive.
Модель Verso доступна на російському ринку в чотирьох комплектаціях: «Комфорт», «Комфорт Плюс», «Елеганс» і «Престиж». Вартість автомобіля з двигуном 1,6 л в комплектації «Комфорт» складає мінімум 820 000 рублів, а версії з мотором 1,8 л – 920 000 рублів.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close