Таксі у світі

У Москві скоро відбудеться свято таксі – «Нове таксі»

Департамент транспорту та розвитку дорожньо – транспортної інфраструктури міста Москви запрошує всіх бажаючих прийняти участь у святі «Нове таксі», який відбудеться в суботу, 26 квітня 2014 року о 11 годині на проспекті Сахарова. Гостей заходу чекає виставка старовинних автомобілів-таксі, а також конкурси та подарунки.

На святі таксі, який відбудеться 26 квітня, виступить мер столиці Сергій Собянін, який розповість про розвиток московського таксомотора. У програмі заходу – вручення сертифікату нового московського таксисту. Свято підготовлений не тільки для професіоналів таксі, але і для всіх, кому цікавий цей міський вид транспорту. На відвідувачів чекає виставка ретро-таксомоторів і експозиція нових міських таксі. Крім цього, пройде виставка фотографій, присвячена історії таксі.

Тут можна буде не тільки познайомитися з минулим, сьогоденням і майбутнім московських пасажирських перевізників, але й взяти участь у розважальній програмі. Впевненим у своїх силах автомобілістам запропонують взяти участь у конкурсі щодо заміни колеса на час. Малюки зможуть разом з батьками позмагатися в перегонах радіокерованих моделей авто, зібрати з кубиків жовте таксі в реальному масштабі. Учасників чекають пам’ятні призи та подарунки.
В кінці свята його відвідувачів до станцій метро «Комсомольська» і «Червоні ворота» урочисто доставлять машини таксомоторних компаній – учасників заходу.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close