Таксі у світі

Максим Ликсутов: Для московських таксі встановлять спеціальні тарифи

Поїздка від “Шереметьєво” до центру Москви не повинна коштувати більше 1 тисячі рублів. “Вечірня Москва” наводить найбільш важливі фрагменти інтерв’ю віце-мер Москви з питань транспорту максима Ликсутова, опублікованого в газеті “Известия” 14 січня.

Про платних парковках

За словами Ликсутова, в майбутньому, на деяких вулицях за межами Садового кільця може з’явитися платна парковка. Однак такі стоянки будуть в основному у великих торгових і офісних центрів. З 1 травня 2014 року буде запущений пілотний проект з організації безкоштовного паркування у вихідні та святкові дні, він буде діяти у всій зоні платного паркування до кінця 2014 року, за підсумками буде прийнято остаточне рішення. Зараз готується відповідна постанова уряду Москви і опрацьовуються технічні деталі.

– Крім цього, розглядається питання про застосування спеціальної «резидентної» розмітки, яка буде діяти тільки в нічний час і дозволить жителям центру залишати свої автомобілі на платних паркувальних місцях, – підкреслив Ликсутов.

Про регулювання тарифів на таксі

Для таксистів встановлять спеціальні тарифи. Легальні перевізники будуть представляти якісні, безпечні послуги з фіксованою ціною за проїзд. Маршрути самі різні: від спальних районів в центр і навпаки, в аеропорти, від аеропортів до вокзалів, від вокзалів по місту ітд.

– Конкретний коридор цін змалювати поки складно, але, припустимо, від Шереметьєво до центру Москви поїздка не повинна коштувати більше 1 тис. рублів. Така система істотно підвищить довіру москвичів до таксомоторних перевезень, – сказав Максим Ликсутов.

Він також зазначив, що це питання вже обговорили з представниками ринку таксомоторних послуг. В даний момент йде обговорення з Федеральною антимонопольною службою верхньої планки тарифу, якщо відомство схвалить, то цей проект буде висуватися на рівень уряду Москви.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close