Таксі у світі

Мінтранс Підмосков’я закликав обладнати таксі для перевезення інвалідів

Міністр транспорту Московської області Олександр Зайцев закликав таксистів обладнати автомобілі для перевезення осіб з обмеженими можливостями пересування, у тому числі маленьких дітей з колясками та інвалідів, так як загальна кількість маломобільних груп населення досягає в регіоні 25%, повідомили в прес-службі міністерства.

“В цілях створення сприятливих умов при перевезенні людей з обмеженими фізичними можливостями ми закликаємо таксопарки провести роботу по адаптації транспортних засобів та навчання водіїв для перевезення даної категорії населення. Транспорт області повинен бути доступним для всіх, в тому числі, і для маломобільних груп населення”, — наводяться в повідомленні слова голови підмосковного Мінтрансу Олександра Зайцева.

За його даними, чисельність людей з обмеженими фізичними можливостями в Московській області становить близько 10 % населення, а загальна кількість маломобільних груп населення досягає 25 %.

“Тому питання обладнання легкового таксі має важливе значення. Водії повинні надавати допомогу пасажирам при посадці і висадці в автомобіль. В самому автомобілі повинна бути передбачена можливість перевезення дитячої та інвалідного візка, забезпечений комфорт усередині салону”, — наголошується в матеріалі.

Всього в Московській області зареєстровано майже 28 тисяч автомобілів таксі, уклали в прес-службі. Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close