Таксі у світі

У компанії Google може з’явиться сервіс безкоштовних таксі

У компанії Google, можливо, в майбутньому з’явиться сервіс безкоштовних таксі. Такий висновок можна зробити з патенту, в якій описується онлайн-реклама, що пропонує потенційним покупцям здійснити безкоштовну поїздку до роздрібного магазину.

Таким методом залучення клієнтів можуть скористатися, наприклад, дорогі ресторани і бутіки, щоб відвернути їх від покупок в конкуруючих інтернет-магазинах. За задумом Google, користувачеві досить натиснути на кнопку Get me there (“Доставити мене туди”) на оголошенні, щоб викликати таксі або саморушний “гугломобіль” до місця призначення.

При цьому інтернет-пошуковик докладає заходи до того, щоб безкоштовна поїздка окупилася. “Винахід включає в себе автоматичне порівняння витрат на транспортування і потенційний прибуток від завершеної угоди шляхом здійснення ряду розрахунків у режимі реального часу”, — говориться в патенті.

Що це за розрахунки, не уточнюється. Можна припустити, що під ними мається на увазі історія пошуку і попередніх покупок, а така реклама буде показуватися тільки благонадійним клієнтам.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close