Cartoons

Вартість платного паркування в центрі Москви можуть переглянути


Тарифи пілотної зони платного паркування в центрі Москви можуть бути переглянуті. Про це повідомив генеральний директор ЦКУ «Адміністратор московського паркувального простору» Сергій Маринич. Як повідомляє РІА «Новости», поки невідомо, в який бік будуть переглянуті тарифи. Це питання обговорять після реалізації пілотного проекту.Вартість платного паркування в центрі Москви можуть переглянути
Тарифи пілотної зони платного паркування в центрі Москви можуть бути переглянуті. Про це повідомив генеральний директор ЦКУ «Адміністратор московського паркувального простору» Сергій Маринич. Як повідомляє РІА «Новости», поки невідомо, в який бік будуть переглянуті тарифи. Це питання обговорять після реалізації пілотного проекту.
Також С. Маринич повідомив, що близько половини водіїв в Москві не оплачують платну парковку в центрі міста. «У перші дні число не заплатили доходило до 1200, через тиждень знизилося до 400. У загальному і цілому платять приблизно 60% паркуються, не платять – 40%, але число останніх щодня знижується. Люди поступово звикають до нового порядку », – цитує С. Мареничів газета« Комсомольская правда ».

Нагадаємо, пілотна зона платного паркування в Москві почала працювати 1 листопада. Тепер водіям доводиться платити за паркування на Успенському, Петровському, Дмитрівському, Копьевском, Ліховому, Великому, Малому та Середньому Каретному провулках та вулицях Каретний Ряд, Петрівці, Першому, Другому та Третьому Колобовська провулках, Петровському бульварі, Крапивенському і Рахмановском провулках і Петровських лініях . Вартість паркування складе 50 рублів в годину.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close