Автомобілі марки Qoros з\’являться в Європі в наступному році


Автомобілі нового китайського бренду Qoros надійдуть у продаж в Європі вже в наступному році. Як повідомляє Autocar, відбудеться це практично одночасно зі стартом продажів машин в Китаї.Автомобілі марки Qoros з'являться в Європі в наступному році
Автомобілі нового китайського бренду Qoros надійдуть у продаж в Європі вже в наступному році. Як повідомляє Autocar, відбудеться це практично одночасно зі стартом продажів машин в Китаї.
Першою модель, з якої Qoros вийде на ринок, стане чотиридверний седан, створений ветераном цеху автомобільного дизайну Гертом Волкером Хільдербрандом – колишнім директором по дизайну Mini.

Компанія Qoros, сформована на основі партнерства найбільшого незалежного автовиробника Китаю Chery Automobile і глобального промислового холдингу Israel Corporation, обіцяє використати досвід європейських дизайнерів, підбирати виключно високоякісні компоненти і суміщати все це з перевагами недорогої китайської зборки.
Штаб-квартира нового виробника розташована в місті Чанша на сході Китаю. Інший офіс – в Шанхаї. Річні потужності заводу, який в даний момент знаходиться в стадії будівництва, – від 150 000 до 450 000 автомобілів на рік. Один з керівників компанії-колишній віце-президент Volkswagen в Америці Волкер Стейнвашчер.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close