Таксі у світі

У Краснодарі провели міжрегіональний круглий стіл з питань роботи таксі

У машинах таксі може з’явитися тривожна кнопка. Про те, як захистити водія від пасажира, і про багато іншого сьогодні говорили в Краснодарі на міжрегіональному круглому столі з питань роботи таксі.

У ньому взяли участь представники фірм-перевізників, Державтоінспекції, а також члени профспілок таксистів з 11 регіонів Південного та Північно-Кавказького федеральних округів.

Два роки тому в закон «Про перевезення пасажирів» були внесені серйозні зміни, у тому числі вимоги щодо єдиного кольором автомобілів і оснащення їх системою ГЛОНАСС. Проте деякі нововведення, за словами таксистів, заважають розвитку бізнесу. Щоб відстояти свої права, водії об’єднуються в асоціації та профспілки. Особливу тривогу у них викликає можливе введення держрегулювання тарифів на перевезення. На їх думку, такий крок вб’є конкуренцію і суттєво знизить доходи.

«У нас дуже часто змінюються ціни на ринку. Держава ніколи не зможе переглядати тарифи оперативно, ніколи не зможе передбачити всі економічні складові, які є в собівартості», — вважає Наталія Лозинська, виконавчий директор загальноросійської асоціації «Національна рада таксі».

Надмірно високі вимоги до офіційним перевізникам, за словами учасників круглого столу, призводять до того, що таксисти все частіше воліють займатися перевезеннями нелегально. Всі пропозиції, зібрані в регіонах, планують направити в Державну думу.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close