Таксі у світі

Лінії автоматизованої подачі таксі з’являться в аеропорту «Внуково»

Лінії автоматизованої подачі таксі з’являться в аеропорту «Внуково», а також у перспективі в автовокзалів Москви. Автоматизована лінія являє собою чергу з «жовтих» таксі, які стоять прямо біля виходу з будівлі.

Мається на увазі, що всі легальні таксі можуть безкоштовно заїхати на цю парковку. Автомобілі заїжджають на стоянку зі шлагбаумом за допомогою спеціальної картки. Вона містить інформацію про держномер машини та номер дозволу на перевезення пасажирів легковим таксі.

«Департаментом опрацьовується комплекс заходів з організації автоматизованих ліній подачі автомобілів таксі на територію автобусних вокзалів і міжнародного аеропорту “Внуково”. Для якісного забезпечення пасажирів послугами таксомоторного транспорту пропонується надати доступ на автоматизовані лінії безпосередньо для посадки пасажирів всім таксомоторних компаній і індивідуальних підприємців, які отримали дозвіл на здійснення діяльності з перевезення», – повідомив заступник керівника департаменту транспорту Москви Дмитро Пронін M24.ru.

В даний час автоматизовані лінії подачі таксі працюють на п’яти залізничних вокзалах Москви: Курськом, Ленінградському, Казанському, Ярославському і Павелецькому.

Раніше повідомлялося, що в Москві можуть з’явитися також автоматизовані парковки для автомобілів. У 2014 році їх планується розмістити в центрі Москви – в Малому Сухаревском провулку парковка буде мати 100 машиномісць і п’ять підземних рівнів, парковка на Новому Арбаті – 72 машиномісця і шість рівнів, парковка на Кольоровому бульварі – 50 машиномісць і чотири рівня.

Водієві треба буде заїхати в спеціальний бокс і залишити там автомобіль. Далі всі зроблять роботи. Спеціальні датчики підтверджують відсутність людей і тварин усередині автомобіля. З допомогою спеціальних конвеєрів і ліфтів автомобіль доставляється на паркувальне місце.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close