Таксі у світі

Nissan показав заміну лондонському таксі

Компанія Nissan засвітила фургон NV200 в якості лондонського таксі ще в серпні 2012 року. Однак ця машина зовні мало чим відрізнялася від серійних «побратимів» NV200.

Було вирішено облагородити машину в стилі легендарних чорних кебів, що борознять вулиці Лондона не одне десятиліття. За роботу взялися фахівці дизайн-центру Nissan Design Europe (NDE) з англійського міста Паддінгтон. В результаті фургон отримав нові, круглі фари, решітку радіатора і передній бампер.

Традиційну світиться «шашечку» на даху оснастили світлодіодні LED вогні, що поліпшило її видимість. Нові таксі виїдуть на вулиці Лондона вже в грудні 2014 року.

Спочатку NV200 укомплектують бензиновим 1,6-літровим двигуном, а в 2015 році таксомотор почне оснащуватися і електромотором – з нульовим викидом шкідливих в атмосферу.

Обговорення в форумі: Спецверсія Nissan NV200 таксі

Примітно, що компанія Nissan бере участь у будівництві лондонських кебів вже не перший рік. Так, ще в 80-е і 90-е рр. минулого століття вона встановлювала свої турбодизельні 2,7-літрові двигуни на автомобілі FX4 Fairway і TX1. Автомобіль NV200 для Лондона – лише частина програми Nissan по завоюванню ринку таксомоторів у найбільших містах світу. Так, після Лондона таксі NV200 повинні з’явитися також у Нью-Йорку, Токіо та Барселоні.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close