Таксі у світі

Перевірка таксі: мільйони приховуються від податків

За підрахунками Державного податкового відомства, служби перевезення пасажирів на таксі приховують від податків сотні мільйонів крон щорічно. Щоб покінчити зі зловживаннями, було вирішено проводити кілька разів на рік спільні контролі таксопарків і фірм силами кількох відомств: поліції, страхових кас, податкового відомства, кронофогден (служба стягнення майнових боргів) і відомства боротьби з економічною злочинністю.

Один з таких контролів, проведених нещодавно в центральній частині Стокгольма, показав, що у багатьох водіїв таксі є податкові борги на мільйони крон, а деякі інші – отримують батьківську страховку, одночасно працюючи таксистами.

Інспектування показало, крім того, безліч помилок в шляхових журналах таксистів, де вказується: скільки часу йде на дорогу, а скільки – на відпочинок.

Контроль показав також, що поїздка на таксі “може коштувати скільки завгодно, якщо ціна вказана на бічному склі машини”, і що від цих, які не відповідають ніяким тарифами, завищених цін найбільше страждають туристи, – цитує слова Андерса Торнфорса/ Anders Thornfors, інспектора дорожньої поліції Стокгольма новинна редакція Ekot Шведського радіо.

Напевно не варто додавати, що всі фірми таксі – приватні. Найчастіше вони організовані у вигляді Акціонерних Товариств та інших форм приватного підприємництва.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close