Таксі у світі

Вартість проїзду в таксі Мінська повинна бути набагато вище – експерт

Вартість одного кілометра поїздки в таксі в Мінську повинна бути набагато вище існуючої, заявив у четвер голова правління транспортної асоціації “Столичне таксі”, директор служби таксі Ігор Верховець, відповідаючи на питання агентства “Інтерфакс-Захід” під час онлайн-конференції на сайті Белтелерадіокомпанії.

“Собівартість вже давно виросла, ціни залишилися колишніми. Це пов’язано з нездоровою конкуренцією, з демпінгом цін, які влаштовують деякі служби. Вартість одного кілометра повинна бути набагато вище існуючої. Цифри я не буду озвучувати, але є певні розрахунки, які дозволяють сказати, що ми вже відстаємо від тих тарифів, які повинні бути”, – констатував В. Верховець.

Однак, за його словами, найближчим часом підвищення тарифів на поїздки в автомобілях-таксі в Мінську, швидше за все, не буде.

“Найближчим часом ціни підвищувати не планується, наскільки мені відомо. Крім того, є домовленість з міською владою про те, що до чемпіонату світу не будемо підвищувати тарифи більш ніж на 10% від існуючих. Зупинка тарифів не пов’язана з цією домовленістю, це демпінг цін серед служб”, – зазначив експерт.

При цьому він утримався від прогнозу на більш віддалену перспективу. “Складно прогнозувати. Вже кілька разів були подорожчання палива, на запчастини ціни піднімали, на багато послуги, а вартість таксі якою була півроку тому, такий і збереглася. Тому зараз складно сказати, коли це (збільшення тарифів – ІФ) відбудеться”, – сказав В. Верховець.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close