Cartoons

Автоматичні камери почнуть штрафувати за їзду по узбіччю

ГИБДД запропонувала більш суворо карати водіїв за рух по узбіччю. Такий запобіжний ініціював Мособлдуми начальник ДІБДР Підмосков\’я Віктор Кузнєцов. Зокрема, В. Кузнєцов запропонував подвоїти покарання, ввівши штраф до тисячі рублів, повідомляє «Российская газета».Автоматичні камери почнуть штрафувати за їзду по узбіччюГИБДД запропонувала більш суворо карати водіїв за рух по узбіччю. Такий запобіжний ініціював Мособлдуми начальник ДІБДР Підмосков\’я Віктор Кузнєцов. Зокрема, В. Кузнєцов запропонував подвоїти покарання, ввівши штраф до тисячі рублів, повідомляє «Российская газета».
За інформацією видання, з початку поточного року на дорогах Росії було оштрафовано близько 100 тисяч водіїв за дане порушення ПДР. До 1 грудня на Горьківському шосе буде встановлено спеціальний комплекс, який буде фіксувати не тільки перевищення швидкості, але і рух по узбіччю. У випадку, якщо система зарекомендує себе з кращого боку, такі комплекси можуть з\’явитися і на інших ділянках доріг в Москві і Московській області.

«У перший час збільшення штрафу завжди позначається позитивно. Кількість порушень скорочується. Але потім водії звикають до них, і все повертається на круги своя. Найбільшої ефективності можна досягти, якщо високий штраф буде поєднуватися з необоротністю покарання », – пояснив заступник начальника управління ДІБДР Московської області Володимир Севостьянов.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close