Таксі у світі

У Москві помітно скоротилася кількість нелегальних таксі

C 1 липня всі офіційні таксі, згідно з новим законом, повинні бути пофарбовані в жовтий колір. Машини з жовтими номерами можуть виїжджати на виділену смугу. З толичные влади ще торік серйозно взялися за боротьбу з нелегальними таксистами.

Так, незабаром у столиці залишаться тільки жовті таксі. Саме за цим відтінком можна буде впізнати легальних таксистів, а іншим «перекриють кисень», наклавши за порушення правил перевезення штрафи. Днями московські влади відзвітували про перші результати.
    
За словами чиновників, в основному приватним візництвом в столиці займалися мігранти. Вони погано говорять по-російськи і не знають міста. Останнім часом число їх різко зменшилася.

За словами заступника мера з питань транспорту Максима Ликсутова, кількість таксистів-нелегалів в Москві останнім часом скоротилося на 20 тисяч. Столичний градоначальник у свою чергу заявив, що днями було зареєстровано 35-тисячне офіційне таксі. До кінця наступного року у місті за планом повинно з’явитися 55 тисяч легальних таксистів.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close