Cartoons

Слідство назвало винуватця ДТП на Ленінському проспекті


Розслідування у справі ДТП на Ленінському проспекті, в якій загинуло двоє лікаря, завершилося. Винуватцям аварії була визнана водій автомобіля Citroen, яка, за версією слідства, порушила ПДР, що призвело до ДТП.Слідство назвало винуватця ДТП на Ленінському проспекті
Розслідування у справі ДТП на Ленінському проспекті, в якій загинуло двоє лікаря, завершилося. Винуватцям аварії була визнана водій автомобіля Citroen, яка, за версією слідства, порушила ПДР, що призвело до ДТП.
«Закінчилося слідство у справі ДТП на Ленінському. За версією слідства винні в ДТП загиблі лікарі. Після затвердженням прокурором Москви, справа передається в Гагарінський суд », – йдеться в повідомленні на сайті колегії адвокатів Москви« Трунов, Айвар і партнери ».

Нагадаємо, резонансне ДТП за участю автомобіля Mercedes-Benz S500 віце-президента ЛУКОЙЛу Анатолія Баркова і Сitroen C3, в якому знаходилися дві жінки: лікарі Ольга Александріна і Віра Сидельникова, відбулося вранці 25 лютого 2010 р. в районі площі Гагаріна в Москві. В результаті аварії обидві жінки загинули, а топ-менеджера нафтової компанії був госпіталізували з незначними травмами.
Винною у ДТП визнали водій Citroen. Справа була закрита у зв\’язку з її смертю. Однак незалежна експертиза, проведена Федерацією автовласників Росії, встановила повну невинність загиблих в результаті аварії жінок. Крім того, дана експертиза встановила, що за кермом Mercedes міг знаходитися сам А. Барков.
Пізніше Конституційний суд РФ визнав не відповідними Конституції Росії норми Кримінально-процесуального кодексу РФ, що дозволяють припинити кримінальну справу у зв\’язку зі смертю підозрюваного без згоди його близьких родичів, які наполягають на реабілітації померлого. Розслідування у справі про ДТП відновили в середині жовтня цього року.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close