Cartoons

З платних парковок бюджет Москви може отримувати до 50 млн рублів в день

Як говориться в листі Мінфіну в уряд РФ, відомство визнало плату за міські парковки неподатковими доходами регіональних бюджетів. Як вважають експерти, бюджет Москви може поповнитися великими сумами. Як повідомив газеті «Известия» науковий керівник НДІ транспорту і дорожнього господарства Михайло Блінкін, влади можуть отримувати до 50 мільйонів рублів в день. Однак, за його словами, це можливо лише в тому випадку, якщо в цілому буде створено близько 200 тисяч машино-місць, у вартість парковки збережеться на нинішньому рівні.З платних парковок бюджет Москви може отримувати до 50 млн рублів в деньЯк говориться в листі Мінфіну в уряд РФ, відомство визнало плату за міські парковки неподатковими доходами регіональних бюджетів. Як вважають експерти, бюджет Москви може поповнитися великими сумами. Як повідомив газеті «Известия» науковий керівник НДІ транспорту і дорожнього господарства Михайло Блінкін, влади можуть отримувати до 50 мільйонів рублів в день. Однак, за його словами, це можливо лише в тому випадку, якщо в цілому буде створено близько 200 тисяч машино-місць, у вартість парковки збережеться на нинішньому рівні.

Раніше повідомлялося, що тарифи пілотної зони платного паркування в центрі Москви можуть бути переглянуті. Про це заявив генеральний директор ЦКУ «Адміністратор московського паркувального простору» Сергій Маринич. Як повідомляло РІА «Новости», поки невідомо, в який бік будуть переглянуті тарифи. Це питання обговорять після реалізації пілотного проекту.
Нагадаємо, пілотна зона платного паркування в Москві почала працювати 1 листопада. Тепер водіям доводиться платити за паркування на Успенському, Петровському, Дмитрівському, Копьевском, Ліховому, Великому, Малому та Середньому Каретному провулках та вулицях Каретний Ряд, Петрівці, Першому, Другому та Третьому Колобовська провулках, Петровському бульварі, Крапивенському і Рахмановском провулках і Петровських лініях . Вартість паркування складе 50 рублів в годину.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close