Таксі у світі

Google вклала $258 млн сервіс для виклику таксі

Інвестиційний підрозділ Google Ventures, що спеціалізується на вкладеннях в стартапи на ранній стадії розвитку, вклала $250 млн у компанію Uber, надає сервіси для виклику і оплати таксі. Раніше у Über кошти вкладали і інші компанії, зокрема приватна управляюча компанія TPG, і на сьогодні капіталізація компанії складає близько $3,5 млрд., що дорівнює капіталізації таких великих стартапів, як, приміром, Spotify.В кінці 2011-го раунду фінансування Über оцінював компанію в $330 млн.

Джерела в Google говорять, що підрозділ Google Ventures стало найбільшим інвестором в рамках поточного раунду. Також інсайдери повідомляють, що зацікавленість в технологіях і продуктах Über висловив особисто ГЕНЕРАЛЬНИЙ директор компанії Ларрі Пейдж. Можливо, що купівля сервісу якось пов’язана з проектом безпілотного транспорту, над яким вже довгий час працює Google.

Газета Financial Times наводить слова виконавчого директора Über Тревіса Каланика, за словами якого, отримані інвестиції допоможуть базується в Сан-Франциско компанії вийти на нові ринки, докласти більше зусиль у розвиток маркетингу і боротися з протекціонізмом.

Додаток Über використовується в більш ніж 40 містах світу, в тому числі в Нью-Йорку, Лондоні, Мехіко та Сінгапурі. При цьому в деяких країнах таксисти і органи влади незадоволені ним і намагаються обмежити його використання.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close