Lamborghini показала родстер Aventador LP700-4


Lamborghini опублікувала офіційну інформацію та фотографії родстера Aventador LP700-4. З місця до 100 км / год суперкар розганяється менш ніж за 3 секунди, а його максимальна швидкість складає 350 кілометрів на годину. Інноваційна углепластиковая дах родстера складається з двох секцій, кожна з яких важить менше 6 кілограмів. Прибрати дах можна вручну в спеціальне відділення в багажнику.Lamborghini показала родстер Aventador LP700-4
Lamborghini опублікувала офіційну інформацію та фотографії родстера Aventador LP700-4. З місця до 100 км / год суперкар розганяється менш ніж за 3 секунди, а його максимальна швидкість складає 350 кілометрів на годину. Інноваційна углепластиковая дах родстера складається з двох секцій, кожна з яких важить менше 6 кілограмів. Прибрати дах можна вручну в спеціальне відділення в багажнику.

 

Lamborghini Aventador LP700-4 оснащений двигуном V12 об\’ємом 6,5 літра потужністю 700 кінських сил. Як і у версії купе, мотор отримав систему деактивації циліндрів і систему стоп-старт. Агрегат працює в парі з 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач.
Суперкар оснащений легкосплавними колісними дисками діаметром 20 (передні) і 21 (задні) дюйм, доступними тільки для родстера Aventador LP700-4. За рахунок таких дисків вага машини вдалося скоротити на 10 кілограмів.
Замовити автомобіль можна вже зараз за ціною 300 000 євро (без податків і доставки). Поставки суперродстера клієнтам почнуться в наступному році.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close