Таксі у світі

Ford представив таксі для США на основі вена Transit Connect

На Міжнародному транспортному форумі в Сент-Луїсі Ford представив власний проект таксомотора на основі вена Transit Connect. Проект, названий “Таксі майбутнього”, кидає прямий виклик дебютувало в позаминулому році пасажирському Nissan NV200 (японці свого часу назвали свій проект майже так само – “Таксі завтрашнього дня”).

На прем’єрі Transit Connect Taxi представники Ford не приховували роздратування від того факту, що Nissan вже встиг виграти тендери на поставку своїх венів таксомоторних парків Нью-Йорка і Лондона. “Ми можемо відповісти конкуренту тим, що у нашого таксі більш досконала задня торсіонна підвіска, збільшує комфорт для пасажирів і можливості перевезення багажу”, – зазначили вони.

До речі, про багажі: обсяг розташованого за задніми сидіннями багажника Ford оцінює як кращий в класі – 1713 літрів. Ще одна перевага таксі від “блакитного овалу” – економічний і екологічний 2,5-літровий двигун, який здатний працювати як на зрідженому, так і на зрідженому природному газі (таксі Nissan NV200 випускається в бензиновому і електричному варіантах).

В іншому ж набір опцій в обох автомобілів приблизно однаковий і диктується особливостями роботи в таксі: вдосконалений навігатор, доступ в Інтернет, парктронік, лічильник і так далі.

Ford почне приймати замовлення на “Таксі майбутнього” в першому кварталі 2014 року.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close