Таксі у світі

Одну з найбільших компаній таксі Великобританії “Еддісон Чи” продали за 460 млн доларів

Одна з найбільших компаній таксі Великобританії “Еддісон Чи” /Addison Lee/ була продана її засновником за 300 млн фунтів стерлінгів /458 млн доларів/. Новим власником фірми став впливовий американський інвестиційний фонд “Карлайл груп”.

Як говориться в офіційній заяві, “після завершення операції бізнес “Еддісон Чи буде розширюватися”. В цьому відношенні нові власники з оптимізмом дивляться “не тільки на внутрішній, але і закордонний ринок”. У “Карлайл груп” також сподіваються збільшити пасажиропотік, який в даний час становить близько 10 млн осіб на рік.

Повідомляється, що першим завданням компанії з приходом нових господарів стане вихід за межі Центрального Лондона, де пропозиція вже зараз нерідко перевищує попит. “Ми маємо намір активізувати свою діяльність у передмістях столиці вже найближчим часом”, – повідомили в “Еддісон Чи”.

Цікаво, що коли компанія була утворена в 1975 році на півдні Лондона, в розпорядженні її засновника Джона Гріффіна був лише один автомобіль. Зараз же парк “Еддісон Чи” складається з 4,5 тис машин, і ці “миникэбы”, які працюють лише за викликом, можна побачити чи не на кожній вулиці британської столиці. ИТАР-ТАСС

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close