Cartoons

У Росії побудують «нанодорогі»


Незабаром в Росії з\’являться «нанодорогі». Зокрема, в рамках проекту «Роснано», Мінтрансу, Мінекономрозвитку, Мінрегіону та Росавтодора заплановано будівництво інноваційних доріг в Татарстані.У Росії побудують «нанодорогі»
Незабаром в Росії з\’являться «нанодорогі». Зокрема, в рамках проекту «Роснано», Мінтрансу, Мінекономрозвитку, Мінрегіону та Росавтодора заплановано будівництво інноваційних доріг в Татарстані.
Як повідомляє газета «Комсомольская правда», дорожнє покриття буде безпечніше і прослужить у декілька разів довше, ніж нинішнє. Воно буде складатися з фібробетону, базальтопластіковие арматури і так званих, модифікаторів дорожнього покриття. Освітлення «нанодорог» буде світлодіодним, а розмітку нанесуть зі спеціального термопластика. Реалізація проекту запланована на 2014 рік, будівництво повинне зайняти близько 8 місяців.

Нагадаємо, в кінці жовтня в Голландії студія дизайну Roosegaarde представила революційний проект дороги. Так, представлена ​​розробниками дорога здатна світитися в темряві, в також попереджати водіїв про складних дорожніх умовах – ожеледі або рясних опадах. Крім того, за допомогою «розумної» дороги можна буде зарядити електричний транспортний засіб.
Вже в середині 2013 року така дорога може з\’явитися на деяких ділянках в Голландії. Повідомляється, що якщо проект «розумної» дороги зарекомендує себе з кращого боку, то його почнуть інтегрувати і в інших країнах Європи.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close