Таксі у світі

У паризьких аеропортах облаштовують зони очікування таксі

У паризьких аеропортах створять спеціальні зони для комфортного очікування таксі. За статистикою, наведеною Суспільством Аеропортів Парижа (ADP), третина пасажирів столичних аеропортів використовують для поїздки до центру міста таксі. Ще третина авіапасажирів воліє громадський транспорт, а решта використовує власні засоби пересування.

На думку керівництва Товариства, саме таксі є значущим видом транспорту і доповнює авіаперевезення. У зв’язку з цим було прийнято рішення інвестувати кошти в обладнання стоянок таксі поблизу аеропортів. Варто відзначити, що стоянки таксі в аеропорту відрізняються від загальноміських. Вони модернізовані, вдосконалені і доповнені новими послугами.

Відтепер пасажири очікують прибуття шофера в критому приміщенні і розташовуються на зручних сидіннях. Для зимового періоду в приміщенні передбачено опалення, включається автоматично, як тільки температура наближається до нуля.

Інформаційні табло сповіщають про час, що залишився очікування автомобіля, а також час, який займе шлях від аеропорту до різних географічних точок французької столиці. Викликати співробітника ADP можливо в цілодобовому режимі з допомогою спеціальної стійки.

Відкриття подібної комфортабельній стоянки таки намічено в Орлі-Захід на середину 2014 року. Видавництво Air Journal з посиланням на сайт Taxis-Paris.fr призводить приблизні тарифи на поїздку в таксі від аеропорту до центру міста. Так, поїздка до Ліонського вокзалу Парижа з аеропорту Орлі обійдеться мінімум в 30 євро, максимум в 45. З Руассі – мінімум 45 євро, максимум в 60. Авіапорт

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close