Таксі у світі

Транспортна інспекція Білорусі посилила контроль за пасажирськими перевезеннями на таксі

Транспортна інспекція посилила контроль за виконанням перевезень пасажирів у таксі. Про це повідомили в прес-службі Міністерства транспорту і комунікацій Білорусі. Це необхідно з метою наведення порядку у сфері таксомоторних перевезень. Інспекція вже розпочала підготовку до чемпіонату світу з хокею 2014 року та реалізації плану заходів з організації контролю за роботою автомобілів таксі в 2013 році.

План передбачає, зокрема, спостереження за територіями, прилеглими до авто – та залізничних вокзалів, аеропортів, готельних і розважальних комплексів. Також передбачається проведення перевірок у вихідні, святкові дні та у нічний час, виконання спільних контрольних заходів з ІМНС, УДАІ, РУСП “Белтехосмотр”, ДУ “Столичний транспорт і зв’язок”.

Крім того, фахівці Транспортної інспекції мають намір підготувати пропозиції щодо вдосконалення законодавства у сфері таксомоторних перевезень. Заплановано проведення спеціалізованих семінарів та нарад з участю представників виконавчої влади, операторів перевезень, перевізників.

У прес-службі відзначили, що за участю представників Транспортної інспекції УДАІ ГУВС Мінміськвиконкому, ГУ “Мінський міський центр гігієни і епідеміології” та ДУ “Столичний транспорт і зв’язок” у квітні відбулася нарада, розроблено план спільних дій по виявленню, припиненню та викорінення фактів знаходження автомобілів таксі у незадовільному технічному та санітарному стані. “Планується значно активізувати спільну роботу з даними напрямками”, – констатували фахівці.

В даний час Транспортна інспекція приділяє особливу увагу контролю над дотриманням перевізниками таксі законодавства. “Перевіряється технічний та санітарний стан відповідних автомобілів, використання даних таксометра при наданні послуг, зовнішнє і внутрішнє оформлення транспортних засобів, виявляються особи, які займаються нелегальним візництвом”, – пояснили в прес-службі.

У Мінську в минулому місяці проведено 36 перевірок, в результаті яких проконтрольована робота понад 1,2 тис. автомобілів таксі та виявлено 258 порушень законодавства у сфері транспортної діяльності, складено 203 акта перевірки. За порушення до адміністративної відповідальності співробітники Транспортної інспекції притягнули 162 фізичних та юридичних осіб, накладено штрафів на суму Br73 млн. Крім того, у відношенні осіб, що займаються нелегальним візництвом, в столиці складено 44 акта.

Найбільш поширеними порушеннями, що виявляються в ході перевірок, у тому числі відхилення від вимог зовнішнього і внутрішнього оформлення таксі, відсутність у водія необхідних документів, робота на лінії з вимкненим таксометром або без нього.

Транспортна інспекція контролює дотримання виробниками транспортних робіт і послуг законодавства, вимог безпеки та екології при експлуатації транспорту, включаючи наявність всіх передбачених документів, технічного стану автомобілів. Згідно з дорученнями білоруського уряду пріоритетним завданням Транспортної інспекції на 2013-2014 роки визначена реалізація комплексу практичних заходів щодо забезпечення контролю у сфері перевезень пасажирів автомобілями-таксі. Новини Білорусі

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close