Таксі у світі

Перевезення багажу в таксі Естонії може стати платним

НКО Естонський союз таксистів зробив пропозиції до законопроекту про громадський транспорт, який зараз знаходиться на розгляді Економічної комісії Рійгікогу, в яких пропонує дозволити таксистам брати додаткові гроші за багаж, а також в деяких випадках включати таксометр ще до приїзду до клієнта.

Союз згоден з чинним положенням законопроекту, згідно з яким місцеві органи самоврядування можуть встановлювати на своїй території єдину форму прейскурантів таксі, але союз хоче, щоб таксистам дали право при необхідності додавати в прейскурант нові рядки.

Пояснюється це нерівним зверненням: наприклад, в Таллінні обов’язковий обсяг багажного відділення таксі – 400 літрів, що припускає, що машини повинні бути більше і дорожче, і тому спілка таксистів хоче отримати право стягувати гроші за перевезення багажу.

Також таксисти хочуть, щоб лічильник можна було включати ще до приїзду до клієнта (при перетині зони обслуговування), якщо клієнт живе поза зоною обслуговування.

Крім того, таксисти хотіли б, щоб нічний тариф діяв 10 годин на добу, а клієнтів, що не сплатили рахунок, можна було б штрафувати (розмір штрафу – 50 штрафних одиниць). err

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close