Cartoons

У Москві з\’являться 78 нових автоматичних камер


Протягом найближчого тижня в Москві з\’явиться 78 нових автоматичних камер, що фіксують порушення ПДР. Як повідомляє прес-служба Центру організації дорожнього руху Москви (ЦОДД), нові комплекси запрацюють на Алтуф\’євському шосе, Дмитрівському шосе, Звенигородському та Щелковском шосе. По одному комплексу з\’явиться на вулицях Автозаводська, Бакинська, Ботанічна, Озерна, набережній Фрунзе, Комсомольському проспекті і вулиці Фрідріха Енгельса. Крім того, до кінця 2012 року Центр організації дорожнього руху має намір збільшити число комплексів фіксації порушень до 600 одиниць.У Москві з'являться 78 нових автоматичних камер
Протягом найближчого тижня в Москві з\’явиться 78 нових автоматичних камер, що фіксують порушення ПДР. Як повідомляє прес-служба Центру організації дорожнього руху Москви (ЦОДД), нові комплекси запрацюють на Алтуф\’євському шосе, Дмитрівському шосе, Звенигородському та Щелковском шосе. По одному комплексу з\’явиться на вулицях Автозаводська, Бакинська, Ботанічна, Озерна, набережній Фрунзе, Комсомольському проспекті і вулиці Фрідріха Енгельса. Крім того, до кінця 2012 року Центр організації дорожнього руху має намір збільшити число комплексів фіксації порушень до 600 одиниць.
Як раніше повідомив мер Москви Сергій Собянін, в перший рік роботи системи відеофіксації за перевищення швидкості та виїзд на виділені смуги були виписані штрафи на суму 2 600 000 рублів. Травматизм на вулицях, де встановлені відеокамери, скоротився на 10%, а число порушень на виділених смугах зменшилася на чверть.

Мер столиці також розповів, що в Москві продовжать збільшувати чисельність мобільних комплексів фотофіксації порушень паркування – так званих Паркон. «Поступово такі системи покриють всю територію Москви», – сказав С. Собянін.
Раніше керівник Центру організації дорожнього руху уряду Москви Ігор Корольов говорив про те, що з 15 квітня 2012 року на 15 маршрутах у Центральному адміністративному окрузі Москви курсують 10 автомобілів, оснащених такими комплексами. За його словами, з 1 липня 2012 року кількість Паркон в Москві було збільшено до 100 автомобілів.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close