Таксі у світі

Таксі з аеропорту може коштувати дорожче авіаквитка

Поїздка з аеропорту на таксі може обійтися дорожче перельоту. Про це свідчить дослідження, проведене компанією Moneycorp, що спеціалізується на платіжних послуги та обмінних операціях.

Очолює рейтинг Токіо. Поїздка на таксі до японської столиці з аеропорту Narita (66 км) обійдеться приблизно в $300, або $4,4 за кілометр. Наступні шість позицій у списку посіли європейські міста. Серед них — Осло, де поїздка від аеропорту (45 км) буде коштувати $112, і Мілан: трансфер від аеропорту Malpensa доведеться викласти в середньому $107.

По такому параметру, як тариф у розрахунку на кілометр, лідирує Копенгаген. Хоча від повітряної гавані до столиці Данії всього вісім кілометрів, тариф дорівнює $6,5, так що середня вартість поїздки складе $52. Далі слід Женева. До неї з однойменного аеропорту всього шість кілометрів, але за проїзд мандрівник заплатить в середньому $34,5.

Найдешевші трансфери з аеропорту в місто на таксі — в Делі. З міжнародного аеропорту імені Індіри Ганді всього за $4,1 можна подолати 16 кілометрів шляху. А подорож з аеропорту Suvernabhumi до Бангкока (30 км) коштує всього $8,5.

В Європі три самих бюджетних напрямку з точки зору тарифу за кілометр: з аеропорту Софія до болгарської столиці ($0,33 за км), з аеропорту Ataturk в Стамбул ($0,36 за км) і з аеропорту Ottopeni в Бухарест ($0,4 за км). А по загальній вартості поїздки рейтинг найбільш низькобюджетних трансферів виглядає так: Софія ($3,3), Бухарест ($7,3), Стамбул ($9,1) і Варшава ($12,3).

“Як показало наше дослідження, спостерігається велика розбіжність у цінах на послуги таксі в різних країнах, — коментує Трейсі Тивнан, керівник відділу маркетингу Moneycorp. — Якщо дістатися з аеропорту до міста таким способом особливо дорого, як у Токіо, то автобус або поїзд можуть стати єдиний варіантом, так що діловим мандрівникам варто заздалегідь вивчити місцеву транспортну систему. Крім того, попереднє замовлення машини може бути значно дешевше. Ми очікуємо, що цього літа таксі в Європі стане ще дорожче”. Справа

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close