Таксі у світі

У Москві можуть ввести єдиний тариф на послуги таксі

На зустрічі з главами таксомоторних компаній Москви столичний градоначальник Сергій Собянін обговорив можливість введення єдиного тарифу на послуги таксі. В першу чергу необхідно ввести єдиний тариф на вокзалах, підкреслив Собянін. Він також додав, що при такій «зрівнялівки» не повинно бути різкого збільшення існуючих тарифів на таксомоторні перевезення. Плата повинна бути оптимальною і для компаній, і для клієнтів.

Головна мета — зробити таксі більш доступним видом транспорту, а не навпаки, коли фірми почали б монопольно роздувати ціни.

Представники таксомоторних компаній у свою чергу запевнили Сергія Собяніна, що введення єдиного тарифу призведе до конкуренції на ринку не за цінами на послуги, а по рівню якості обслуговування пасажирів.

Начальник столичного ГИБДД Олександр Ільїн, який також був присутній на зустрічі, заявив, що легальні таксі незабаром отримають право встановлювати на свої автомобілі реєстраційні знаки жовтого кольору. За його словами, це питання вже опрацьовується з МВС Росії.

«Зараз проходимо ряд процедур для того, щоб внести зміни в ДСТУ, і найближчим часом ваше доручення щодо забезпечення московського легального таксі жовтими номерами буде виконано», – додав глава столичного ГИБДД.

Заступник московського мера з питань транспорту Максим Ликсутов у свою чергу заявив РБК, що столичне уряд обговорює поетапне введення єдиного тарифу на послуги таксі. Для цього, передусім, необхідно запровадити стандарти обслуговування. За його словами, домовитися з головами таксомоторних компаній з цього питання планується вже до 1 червня. KM.ru

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close