Subaru опублікувала фотогалерею Forester нового покоління


Subaru опублікувала фотогалерею Forester нового покоління, призначеного для японського ринку. Зокрема, з\’явилися перші офіційні фотографії салону машини, на яких можна розглянути нову приладову панель, яка дуже схожа на ту, що встановлюється в Impreza і XV. Зовнішні відмінності японської версії від міжнародної незначні.Subaru опублікувала фотогалерею Forester нового покоління
Subaru опублікувала фотогалерею Forester нового покоління, призначеного для японського ринку. Зокрема, з\’явилися перші офіційні фотографії салону машини, на яких можна розглянути нову приладову панель, яка дуже схожа на ту, що встановлюється в Impreza і XV. Зовнішні відмінності японської версії від міжнародної незначні.
Subaru Forester злегка виріс в розмірах. У продажу на японському ринку машина з\’явиться сьогодні, 13 листопада. Автомобіль доступний з двома 2-літровими бензиновими двигунами: потужністю 146 кінських сил і потужністю 276 кінських сил (турбований). Перший мотор працює в парі як з 6-ступінчастою механічною коробкою передач, так і з варіатором, а турбований – тільки з варіатором.

 

 

У США кросовер буде доступний з мотором об\’ємом 2,5 л потужністю 170 кінських сил, який працює в парі з 6-ступінчастою «механікою» і варіатором; а також з новим 2-літровим турбованим агрегатом потужністю 250 кінських сил, який працює в парі тільки з варіатором.
Світова прем\’єра Subaru Forester нового покоління відбудеться в цьому місяці на міжнародному мотор-шоу в Лос-Анджелесі. У салонах кросовер з\’явиться в кінці 2012 – початку 2013 року в залежності від країни.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close