Таксі у світі

Таксі оштрафували за образливе ставлення до слова “хліб”

Слоган «Якщо в слові “хліб” допустити п’ять помилок – вийде слово “таксі” у відеорекламі таксі в Костромі визнаний образливим для хліба. В обласному управлінні Федеральної антимонопольної служби його визнали “неетичним”, замовника зобов’язали заплатити 4 тисячі рублів (близько 1 тисячі гривень).

Все почалося із заяви до ФАС дозвільного громадянина, який назвав подібне ставлення до хліба “хамським”, а також написав, що така трактовка “порочить слов’янський народ і ображає усім світом шанований хліб”.

Експертна рада при Костромському УФАС спирався чомусь на експертне ж думку місцевої Ради ветеранів, де сформулювали: “розглянута реклама містить для такого продукту, як хліб, образливий слоган”.

Глибокодумно відгукнувся на заяву пильного громадянина керівник управління Олег Ревельцев: “образ хліба і саме слово “хліб” не є чимось буденним, саме по собі слово “хліб”, можливо, несе якийсь сакральний сенс, як стратегічний продукт”.

SmartNews повідомляє, що штрафні санкції до замахнувшемуся на сакральне підприємцю застосували на підставі частини 6 статті 5 закону “Про рекламу”, згідно з якою в рекламі не допускається використання лайливих слів, непристойних і образливих образів, порівнянь і виразів, в тому числі щодо статі, раси, національності, професії, соціальної категорії, віку, мови людини і громадянина, офіційних державних символів (прапорів, гербів, гімнів), релігійних символів, об’єктів культурної спадщини (пам’яток історії та культури) народів Російської Федерації, а також об’єктів культурної спадщини, включених до Списку всесвітньої спадщини”. Рідус

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close